Köseoğlu Evden eve nakliyat ve Depolama Hizmetleri
İletişim
Ev taşımacılığının önemi

Ev taşımacılığının önemi

köseoğlu nakliyat

Ulaştırma Bakanlığı’nın yetki belgeleri mevzuatında K3 Yetki Belgesi, ev ve ofis nakliyesi yapanlara tahsis edildi. Peki bu ev ve ofis taşımacılığı yapanlar kimdir, özellikleri nedir? Gelin hep birlikte bunlara şöyle bir göz atalım.

Öncelikle belirteyim ki; kahvehane köşelerinde veya sokak başlarında bahsedildiği gibi evden eve taşımacılık, bir kamyon ve iki hamalla yapılan bir iş değildir. Ciddi bir alt yapı organizasyonu gerektirir. Personel eğitimleri de bunun en başında gelir. Evden eve taşımacılığı biz sektör mensupları çok özel bir iş olarak görmekteyiz. Yapılan bir araştırma da insan ömrünün yüzde 40’ının yaşam mahallinde geçtiği gözler önüne serilmektedir. Hal böyle olunca, o evdeki eşyalar sizin için çok özeldir. Çünkü hayatınızı o eşyalar ile kolaylaştırıyor hatta bazılarında çok çok özel anılarını biriktiriyorsunuz.

Düşünsenize, size en yakın olan anneniz ve o bile sizden izinsiz yatak odanıza dahi giremiyor. Çünkü orası sizin özeliniz… Seçtiğiniz bardak sizin özeliniz… Yemek yediğiniz tabak sizin özeliniz!.. Ve bunun gibi daha nice özelleriniz var. Şimdi bir yerden bir yere taşınacağınız zaman ince eleyip, sık dokumakta elbette haklısınız. Mahremiyetinizi, kurumsal firmaları tercih ederek işinin ehli profesyonel ekibe emanet ediyorsunuz.

Şimdi bu işin ne kadar özel olduğu gayet apaçık ortada değil mi? Bazı insanların düşündüğü gibi ev taşımanın bir araba iki hamalla değil, komple bir ekip işi olduğunu biz hiçbir zaman unutmuyoruz. Bu iş, güvene dayalı bir organizasyondur. İşi yapanların eğitimli olması gerektiğini bizler her platformda dile getirdik ve bu konuda ciddi yol aldık. Eğitimlerin yanında firmalarımıza da kurumsam düşünceler aşıladık. Firmalarımız sadece taşıma yapmıyor. Ne yapıyor biliyor musunuz? Taşıma öncesi evinizdeki tüm eşyalarınız güvenli ve hijyenik bir şekilde ambalajlıyor. Elbiseleriniz hazır askılı dolaplarda taşınıyor. Ambalajlanan tabak, çanaklarınız diğer tarafa hazır bir şekilde gidiyor. Yeni hayata başlarken, yeni evin de huzurunu hissediyorsunuz.

Eğer siz profesyonel bir ekiple çalışmaz iseniz, daha ilk dakikadan stres yaşamaya başlıyor ve kötü bir nakliye ve uzun soluklu bir yerleşme ile stres ve huzursuzluk yaşamaya devam ediyorsunuz. Ama profesyonel bir taşınma yaptığınız zaman daha huzurlu daha olumlu daha pozitif yeni bir hayata başlamış olursunuz. Adım atacağınız iyi bir yaşam için profesyonel ve K3 Yetki Belgesine sahip bir firma ile çalışın.

Davut Ukan
İSTEEND Başkanı
E-Mail: ukandavut@gmail.com

worker

24 saat nakliyat ve lojistik hizmeti

Zaman farketmemeksizin, ihtiyaç duyduğunuz zaman içerisinde size özel ekip ve ekipmanlar ile hizmetinizdeyiz.