Köseoğlu Evden eve nakliyat ve Depolama Hizmetleri
İletişim
Hakkımızda

Hakkımızda

köseoğlu nakliyat

Köseoğlu evden eve nakliyat 1986 yılında İstanbul’da kurulan bir nakliyat firmasıdır.Firmamız, 1986 yılından beri siz değerli müşterilerimize şehiriçi ve şehirlerarası olmak üzere Türkiye’nin her bir noktasına ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, depolama ve lojistik hizmeti sunmuştur. Nakliyat, karşılıklı güven ve tecrübe gerektiren bir iştir. 48 yılın bizlere getirdiği tecrübe ve deneyimlerle siz değerli müşterilerimize güvenli, hızlı ve kaliteli bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

Köseoğlu Nakliyat olarak nakliye işlemlerimizi büyük bir titizlik ve düzenle yapıyoruz. Alanında uzman, tecrübeli, deneyimli ve kadrolu elemanlarımızı sizlere hizmet verebilmek için sunuyoruz. Personellerimiz sizlere her zaman en güzel hizmeti veriyor ve sizleri geride mutlu bir şekilde bırakıyor.

Taşımacılık konusunda müşterilerimizin her zaman kafalarında soru işaretleri oluşuyor.Bizler firmamız olarak kafanızın içerisindeki tüm soru işaretlerini siliyoruz. En hassas olduğunuz noktalardan birisinin oralarınızın ve mobilyalarınızın yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştırılması olduğunu biliyoruz. Bizler firmamız olarak eşyalarınızı taşınma işleminden önce özel ambalajlarımızla paketliyoruz.

Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş araç filolarımızdan seçilmiş geniş, temiz ve ferah aracımızın içerisine yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru yola koyuluyorlar. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman eşyalarınız dairenizin içerisine kadar taşınıyor ve ardından eşyalarınızın kurulumları gerçekleştiriliyor. Eşyalarınız sizlere hiçbir hasar görmeden teslim ediliyor.

Firmamız, sizlere depolama, lojistik ve ev taşımacılığı alanında standartların üzerinde bir hizmet vermektedir.Sizlere güvenli, kaliteli ve hızlı bir hizmet veriyoruz. Uzman personellerimiz, geniş araç filolarımız ve gerekli ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için telefonun diğer ucunda sizleri bekliyoruz.

worker

24 saat nakliyat ve lojistik hizmeti

Zaman farketmemeksizin, ihtiyaç duyduğunuz zaman içerisinde size özel ekip ve ekipmanlar ile hizmetinizdeyiz.