Köseoğlu Evden eve nakliyat ve Depolama Hizmetleri
İletişim
Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

köseoğlu nakliyat

Yorumlar

alt text
DİDEM

Köseoğlu Evden eve nakliyat sayesinde en ufak bir sorun yaşamadan, pratik, hızlı, güvenli şekilde taşındık, tüm çalışanları harika insanlar, hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

alt text
HAKAN

Bugüne kadar pek çok kez ev taşıdım. Bu sektörde Dürüst, sözüne güvenilir, dakik ve nazik çalışanlar bulmak çoğu zaman kolay değildir. Yorumlara bakarak verdikleri teklifi ortalama bir değerde bularak köseoğlu Evden Eve nakliyatta karar kıldım. Zamanlama, nezaket, beceri ve işini düzgün yapma konularında oldukça iyiler. Böyle firmalar çoğaldıkça, taşınma stresinin azalacağını düşünmeye başladım. Sürprizleri sevmeyen biri olarak ne konuştuysak ona sadık kalınması vb konularda oldukça başarılı bulduğum bu firmayı tavsiye ediyor, ekibine teşekkür ediyorum.

alt text
Berke

eşyalarımı yüklediler ve pek çok teklif aldım köseoğlu evden eve Nakliyat hem çok uygun fiyat verdi hem de telefonda bile profesyonel olduğu anlaşılıyordu. İyi ki onlarla çalışmış çok kibar yardımsever ve dakikler kısa sürede nakliyemi yaptılar her şeyi güzelce paketleyip tertemiz kurdular. İlerde taşınma kararı verirsem yine onları ararım. Hem bu köseoğlu evden eve nakliyat firmasına teşekkür ederiz.

alt text
HALİL

çok dakikti ve temiz iş yaptılar. Kırılan dökülen hiç eşyamız olmadı ve her konuda yardımcı oldular. Şehirlerarası taşınma konusunda hiç tereddüt duymadan çalışabilirsiniz. Kendilerine hizmetleri için teşekkür ederiz.

alt text
SEMİH OĞUZ

Evden Eve taşıma ile eşyalarımızı taşıdık. Eşyalarımıza olan özenleri, dikkatli davranışları, bize olan tavırları ile çok memnun kaldık, eşyalarımız hiç hasar görmedi. Herkesin güvenebileceği ve gayet uygun fiyatla bir taşıma. Ekibe çok teşekkür ederiz.

alt text
SİNAN

ekip oldukca profesyonel calistilar. Zamaninda geldiler. Paketleme konsunda bizim eksiklerimizi de giderdiler. 4 saat icerisinde her sey tamamdi. Bundan sonra tum nakliye ihtiyaclarimizda tek arayacagim yer köseoğlu
Evdenn Eve Nakliyat.

alt text
SİANN

ekip oldukca profesyonel calistilar. Zamaninda geldiler. Paketleme konsunda bizim eksiklerimizi de giderdiler. 4 saat icerisinde her sey tamamdi. Bundan sonra tum nakliye ihtiyaclarimizda tek arayacagim yer köseoğlu Evden Eve Nakliyat.

alt text
Emre

Taşındığım sitelerin yönetimlerinin kuralları gereği bir sürü yaptırım uygulandı buna rağmen duruşları ve iyi niyetlerini bozmadan sağlıklı bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirdiler. Her Anında gerekse diğer taşımacı arkadaşlar hep iletişim halindeydi. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

alt text
SUAT

Çok kez ev taşıdım bu kadar özverili ve özenli bir çalışma süreci yöneten arkadaşlara ilk kez denk geldim. Evinizi, eşyanızı güvenle teslim edebilirsiniz.

alt text
VELİ

Bir arkadaşım vasıtasıyla sizle tanıştım. Aynı eşyalarımı götürmem gerekiyordu, önceki deneyimimden sonra bu iş beni çok yoracak diye düşündüm. Ancak hiçte öyle olmadı. köseoğlu evden eve Nakliyat firma sahibi ile telefonla iletişime geçtik. Hatta benim yüzümden taşınma tarihi iki kere değişti, her seferinde iletişimde olduk ve hiçbir şekilde tavır ve davranışta bir olumsuzluk görmedim.

alt text
Gizem

Bundan 1 yıl önce çok kurumsal olarak gösteren bir firma ile evimi taşıdım. Fayda maliyet açısından çok orantısızdı, söyledikleri ile yapılanlar hiç aynısı olmadı. Çok pişman olmuştum. Ama bu firma sayesinde hepsine teşekkür ederim.

alt text
RIZA

Ekip tam saatinde gelip çok profesyonel bir şekilde taşıma işlemini sorunsuz ve hızlı gerçekleştirdi. Ev taşıma stresini ve zorluğunu minimuma indirdikleri için kendilerine teşekkür ederim. Bir sonraki sefer hiç düşünmeden kendilerine güvenebilirim.

1 2 3 4 8
worker

24 saat nakliyat ve lojistik hizmeti

Zaman farketmemeksizin, ihtiyaç duyduğunuz zaman içerisinde size özel ekip ve ekipmanlar ile hizmetinizdeyiz.