Köseoğlu Evden eve nakliyat ve Depolama Hizmetleri
İletişim
Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

köseoğlu nakliyat

Yorumlar

alt text
Ferdi

Başlangıçta planlamamış olduğumuz tüm aksiliklere rağmen güler yüzlü ve samimi yaklaşımlarında hiçbir değişim olmadan güvenle taşıdılar. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.

alt text
DURSUN KULLAN

Herşeyden önce son derece hızlı ve pratik bir taşıma gerçekleştirdiler. Paketleme ekipmanları yeterliydi. Tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

alt text
Fahrettin

Çok memnun kaldım. Çok sıkıntılı bir eve taşındım, taşınırken ben gerildim ama firma çalışanları beni rahatlattı. 🙂 Çalışanlar güler yüzlü ve çözüm odaklıydı. Herkese tavsiye ederim.

alt text
Samet

İkinci taşınma işlemi için yeniden kendilerini seçtim. Yine yanıltmadı. Haftaya yine taşınmam var. Onu da bu arkadaşlara yaptıracağım.

alt text
Onur Ayak

Gerekli hassasiyetleri güler yüzlü saygılı dürüst çalışmaları sebebiyle kendilerine çok teşekkür ederim.
Rabbim bu şekilde çalıştıkları müddetçe kazançlarını daim etsin.

alt text
Pelin

güler yüzlü ekibine çok teşekkür ediyorum. Sorunsuz bir şekilde eşyalarımı teslim ettiler. Tekrar teşekkür ediyorum.

alt text
Yiğit

5 senedir evimi taşıyorum bu kadar profesyonel ve bu kadar hızlı, iyi bir ekip görmedim. Bir daha evimi taşırsam gözüm kapalı güvenebileceğim kisiler. Ellerine kollarına sağlık hepsinin kesinlikle öneririm. İyi bir nakliye firması arıyorsanız mutlak tercih edin.

alt text
HİDAYET

Çok memnun kaldık diye başlıyorum yorumuma. İlk defa nakliye ihtiyacımız oldu ve köseoğlu Evden Eve Nakliyat aracılığıyla arayıp konuştuğumuzda aklımızda hiç soru işareti kalmadan en hızlı şekilde anlaştık çünkü ilk konuşmadan son konuşmaya kadar çözüm odaklı ve işinin ehli bir ekiple çalışma fırsatımız oldu.

alt text
Ahmet Kaya

Köseoğlu Evden Eve Nakliyata çok teşekkür ediyoruz. Söyledikleri saatten erken geldiler düzenli ve kontrollü şekilde tüm eşyaları paketleyip, sarıp hasar vermeden naklettiler. Aynı şekilde yeni eve taşıyıp kurulumlarını yaptılar söyledikleri süreden daha erken tüm işlemleri bitirdiler. Çok saygılı bir ekipti tüm evden eve nakliyat ekibine teşekkürlerimizi sunuyoruz. İşinizi severek yaptığınız çok belliydi.

alt text
Eren

Öncelikle tüm Köseoğlu Evden Eve nakliyat ailesine teşekkür etmek istiyorum. Her anlamda mükemmel bir hizmet satın aldım. Ekipte bulunan arkadaşların gerek iş ahlakları gerek sosyal ahlakları bakımından takdir edilesi yaklaşımlarına şahit oldum. Bugünlerde nakliyat ihtiyacı bulunanlara hiç düşünmeden köseoğlu Evden Eve nakliyat ailesi ile çalışmalarını tavsiye ederim. tüm ekibe tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

alt text
Zeliha

Tam zamanında geldiler, çok hızlı ve seri bir şekilde zarar ziyan vermeden çalıştılar. Uyumlu çalışıyorlar, yaklaşımları çok yardımcı oldu, çok memnun kaldık, herkese de tavsiye ederiz. Çok teşekkürler ekibine, 10 numara iş çıkardınız.

alt text
Seyit

Zamanında geldiler. Eşyalar çabucak taşındı.
Eşyalarda ve duvarlarda hicbir çizik veya kırık yoktu. Taşımadılar güler yüzlü ve becerikli insanlar. Herşey için çok teşekkür ederim.

1 2 3 4 5 8
worker

24 saat nakliyat ve lojistik hizmeti

Zaman farketmemeksizin, ihtiyaç duyduğunuz zaman içerisinde size özel ekip ve ekipmanlar ile hizmetinizdeyiz.