Köseoğlu Evden eve nakliyat ve Depolama Hizmetleri
İletişim
Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

köseoğlu nakliyat

Yorumlar

alt text
Uğur

Dört dörtlük hizmet, çok memnun kaldım. İşlerini gayet titizlik ile yapıyorlar. teşekkür ediyorum. Köseoğlu Nakliyat konusunda herkese tavsiye ediyorum.

alt text
Didem

Arkadaşlar çok hızlı ve iyi çalışıyor. İşleri olmadıkları halde bile ellerinden gelen yardımı yapıyorlar. Oldukça memnun kaldım. Sorunsuz bir taşıma oldu.

alt text
Pelin

Söyledikleri saatte taşıma alanında olup paketlemeleriyle ve ikili diyaloglarından çok memnun kaldık. Eşyaya herhangi bir zarar vermeden taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Daha önce de köseoğlu Evden eve taşıma ile gerçekleştirmiştik her şey için teşekkür ederiz.

alt text
Onur

Son derece pratik ve çözüm odaklıydılar. Her an iletişim halindeydik. Sadece taşındığımız yerdeki montaj yapılan mobilyaları güzel bırakmışlardı. Sonuç olarak yine taşınsam yine tercih ederim.

alt text
Dursun

Sabah istenilen saatte binanın önüne geldiler. Hepsi profesyonel nakliyeci iyice uzmanlaşmışlar. 3 saat içinde 120 metre kare 3+1 paketleyip arabaya yüklediler. Dikkat ve özen için teşekkürler.

alt text
Fatih Kartal

Bu zor zamanda bu firm olmasaydı taşınamazdık. Ortalığın fırsatçı kaynadığı bir dönemde olması gerektiği gibi fiyat belirleyip hakkını vererek işlerini yaptılar. Bir kere daha teşekkür ediyoruz kendilerine.

alt text
SELİM

Her şeyiyle mükemmel bir taşıma oldu herkese tavsiye ederim. çok güzel paketleyip eşyalarımı getirdiler. Sabah tam saatinde geldiler çok temiz bir şekilde bütün eşyalarımızı paketlerinden açıp yerleştirdiler. Kendi işleri olmamasına rağmen bazı ricalarımızı da kırmadılar. Tekrar ev taşıyacak olsam kesinlikle bu firmayla çalışırım.

alt text
FUAT

Hem samimi hemde işini profesyonel yapan bir ekip. Her şeyiyle bizzat kendileri ilgileniyorlar. Böyle kaliteli nakliyatçılarla bizi buluşturan evden eve nakliyat bizzat teşekkürlerimi sunar işletmeye teşekkür eder yolunuz hep açık, Allah razı olsun. Bundan sonra eşime dostuma gözüm kapalı tavsiye ederim.

alt text
Tarık Tufan

Muhteşem ekip!
Allah hepsinden razı olsun, çok memnun kaldık. Sorgusuz sualsiz güvenerek eşyanızı taşıtabilirsiniz. Tüm ekibe çok teşekkür ederiz.
İyi ki varsınız Köseoğlu Evden Eve nakliye.

alt text
KEMAL

Her şey çok güzeldi, ellerinize sağlık özellikle taşıma ve montalama işinde ekibi gayet başarılıydı teşekkür ediyorum.

alt text
SALİH

Parça eşya ve mesafe de yakındı köseoğlu Evden Eve nakliyat da işini bildiği için 1 saate bitirdiler. Teşekkürler Köseoğlu Evden eve nakliyat Allah razı olsun.

alt text
SAİT

taşınma işlemini gerçekleştirdiler. teşekkür ediyorum diğer eşya taşıyan arkadaşlar çok nazik, anlayışlı ve saygılı idiler. Her şeyi özenle paketleyip özenle taşıdılar hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum Köseoğlu Evden Eve Nakliyat herkese tavsiye ederim.

1 3 4 5 6 7 8
worker

24 saat nakliyat ve lojistik hizmeti

Zaman farketmemeksizin, ihtiyaç duyduğunuz zaman içerisinde size özel ekip ve ekipmanlar ile hizmetinizdeyiz.