Köseoğlu Evden eve nakliyat ve Depolama Hizmetleri
İletişim
Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

köseoğlu nakliyat

Yorumlar

alt text
Samet Kara

Gerçekten işinin ehli insanlar. Yapılan işten memnun olabilmemiz için canla başla çaba sarf ettiler ve çok yoruldular. Aklımda acaba bu nasıl taşınacak gibi sorular varken tıkır tıkır tüm eşyalar çiziksiz hasarsız taşındı. İyi ki Köseoğlu Evden Eve Nakliyat ile anlaşmışım.

alt text
Ali

Çok memnun kaldım. 10 numara hizmet, güler yüzlü elemanlar.
Sağlıklı bir şekilde eksiksiz bir hizmet verdiler sağ olsunlar.

alt text
Furkan köse

Taşınma zamanlamasına riayet ediyorlar. Sorumluluk sahibi ve sürekli iletişim halindeler. Ufak tefek sorunlar oluyor illaki ama ufak tefek tamirleri bile yaptılar sağ olsunlar çok teşekkür ederiz.

alt text
Halil

Her şey için çok teşekkür ederim. Paketleme taşıma yerleştirme çalışan arkadaşlar her şey mükemmel.

alt text
Yiğit Sancak

Çok memnun kaldık. Firma söz verdiği tarih ve saatte gelerek özenli bir şekilde paketlemeyi yaparak taşıma sonrasında da kurulumu sorunsuz tamamladı. Taşıma öncesi ve taşıma sırasında her sorunla ilgilendiler ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırdılar. Tüm çalışanlara teşekkürler.

alt text
Murat

Firma yetkililerinin ilgilerinden ve eşyalarımızı zamanında getirmesinden dolayı çok teşekkür ederim. Her türlü yardımı geri çevirmeden yaptılar. Akılda soru işareti kalmadan eşyalarımızı gönderebileceğimiz bir firma.

alt text
EMİR

İşinde tecrübeli, samimi, dürüst abilerle çalışmak güzeldi. Fiyatta ne konuştu isek onu verdim. sıkıntısız ve sorunsuz bir nakliye oldu. Teşekkürler Evden Eve Nakliyat

alt text
Semih

Rahat bir taşıma süreci oldu. Hem güler yüzlüler, hem işlerinde çok iyiler hem de dürüstler. Eşyalara aşırı titizlik gösterdiler, her an muhatap karşımdaydı. Verdikleri sözleri fazlasıyla tuttular. Verdikleri saatte hiçbir şaşma olmadı. Ben çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

alt text
Ferdi

gayet temiz ve düzgün. Dedikleri saatte gelerek tüm eşyalarımı sıkıntısız taşıyıp montajını yaptılar. Gözünüz kapalı kendisiyle çalışabilirsiniz.

alt text
Samet

eşyalarımızı taşıdık.
Zamanlamaları, çalışmaları çok başarılıydı. Köseoğlu evden Eve nakliyata,
emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

alt text
AHMET

belirttikleri saatte evimize geldiler. Taşıma işlemini eşyaları paketleme suretiyle gerçekleştirdiler. Kısa surede eşyalarımızı paketlediler. Ellerinden gelen tüm çabayı gösterdiler. Genel olarak eşyaların taşınmasından memnun kaldık.

alt text
Yiğit bulut

Belirtildiği gibi asansörler hiç kullanılmadı, arkadaşlar dikkatli ve gayretliydi. Çözüm ürettiler. Bir iki ufak tefek aksaklık dışında gayet düzenli bir çalışma yaptılar. Teşekkür ederiz.

1 4 5 6 7 8
worker

24 saat nakliyat ve lojistik hizmeti

Zaman farketmemeksizin, ihtiyaç duyduğunuz zaman içerisinde size özel ekip ve ekipmanlar ile hizmetinizdeyiz.